قلببه نام خالق عشققلب

اشکان رضوانی هستم . راستش داستان راه اندازی این وب سایت خیلی طولانیه نیشخند بعدا تو پست های بعدی همه ماجرا رو واستون میذارم لبخند این وب سایت مربوط به ماجرای زندگی و آشنایی من و آیدا (عشق ابدیم) و مطالب عاشقانه هست قلب خواستم این وب سایت رو راه اندازی کنم تا شاید یکم تونستم آیدا رو خوشحال کنم . الان آیدا نمی دونه که دارم یک سایت واسه خودمون می سازم لبخند چند روزه که آیدا هی بهم میگه اشکان چه فکری تو سرته نیشخند منم هی میگم صبر کن بعدا خودت می فهمی خنده

آخه خیلی دوسش دارم . هی دلم می خواد کاری کنم که خوشحال شه قلب دوست دارم کاری کنم که هیچکی واسه عشقش این کارو مکرده باشه لبخند همیشه تو فکر اینم آیدا بخنده خوشحال شه لبخندقلب

آیدای من مثل هیچکی نیست . همیشه بهش میگم :<آیدا تو فرشته منی ، تو مثل هیچ آدمی نیستی . آدم اشتباه میکنه ، آدم یه عیبی داره اما تو هیچ عیبی نداری و این یک حقیقته>

همیشه به بودنش افتخار می کنم . 

قلبآیدای خوب منقلب

اینو بدون که خیلی دوست دارم قلب امیدوارم هر وقت که این وب سایت رو دیدی حداقل کمی خوشحال شی لبخند

اینم بدون که تا ابد مال همیمقلبزبان

#ابد_و_یک_روزقلب

عکس عاشقانه ما

عاشقانه های اشکان و آیدا سایت ,آیدا ,وب ,کنم ,خوشحال ,رو ,وب سایت ,این وب ,راه اندازی ,خوشحال شه ,بدون کهمنبع

راه اندازی وب سایت

تقدیم با عشق ابدیم ...

من و تُ ....

آشنایی ما ...

بیش از هرچی بگی دوست دارم ...

بهترین هدیه دنیا از طرف آیدا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دیدار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. 1000پا قطعات لودر ولوو دانلود رایگان مهرآهنگ زرتشت-فروش پیانو دیجیتال,فروش گیتار,خرید ویولن,گیتار,راهنمای خرید پیانو new film 2020 درس و مدرسه اجاره ماشین قیمت لوازم بلدوزر 85D آموزش های همگانی